Kuchyně

Kuchyň musí být především plně funkční a poskytovat pohodlí při práci. Proto návrhujeme kuchyňské linky tak, aby byl naprosto účelně využit prostor a spotřebiče byly maximálně dostupné.

Kuchyně vyrábíme v mnoha barevných provedeních a v široké variabilitě jednotlivých komponentů a kování. Vyrábíme kuchyně            v provedeních od rustikálních  přes klasiku až po nejmodernější typy kuchyní. Vše se odvíjí od Vaši představy a dle Vašeho přání.

Vybírat můžete z mnoha druhů materiálů, které si vyberete dle vzorníku od cenově nejlevnějších až po luxusní třídu - lamino,fólie,dýha,barva nebo masiv. Pracovní desky nabízímei z posformingových desek různých dekorů nebo z masivu, přírodního nebo umělého kamene.  Na výběr je i velká škála úchytů, drátěného programu, dřezů, různých typů nasvícení a jiných doplňků. Pokud budete mít zájem, vybavíme Vaši kuchyň snů i spotřebiči dle Vašeho výběru. 

Naše široká nabídka a dlouholeté zkušenosti Vám umožní sestavit moderní, estetickou, účelnou a praktickou kuchyň, která bude zcela a přesně vyhovovat Vašim představám a nárokům.