Nábytek na míru

Kuchyně na míru

Naše kuchyňské studio pro Vás navrhne kuchyni, která splní i nejnáročnější požadavky na vzhled, účelnost i funkčnost. Nabízíme širokou škálu barevných a materiálových provedení kuchyňské linky, pracovní desky a vybavení.

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru patří mezi nejžádanější nábytkové systémy. Jejich velkou výhodou je individuální provedení podle konkrétních potřeb a dispozic prostoru.

Dětské pokoje

Realizujeme výrobu nábytku na míru do dětských a studentských pokojů. Dodáváme dětský nábytek do škol, mateřských školek, vybavujeme dětské ordinace a další zařízení pro děti.

Ložnice

Vyrábíme zakázkové, moderní ložnice, které plní také obytné nebo úložné funkce. Naše ložnice podtrhují čisté linie, ojedinělý a originální design, v kterém se odráží Váš smysl pro osobitý styl bydlení.

Obývací pokoj

Obývací pokoj je místnost, kde trávíme volný čas, chvíle odpočinku s rodinou či přáteli. Proto je vhodné věnovat se jeho zařízení s velkou pečlivostí a rozvahou.

Kancelář

Námi navržený nábytek pro kanceláře zohledňuje dosažení co nejlepší výkonnosti a efektivity práce. Zohledňuje týmovou spolupráci, tak i individuální nasazení a koncentraci jednotlivce.